ბიზნეს დაჯილდოების გამარჯვებული
სუპერმარკეტების ქსელი “ლიბრე” განვითარებისაკენ მუდმივი სწრაფვითა და ახალი ფილიალების გახსნის სიხშირით მოწინავეა ქართულ ბაზარზე. სულ ცოტა ხნის წინ კი ახალი კონცეფციით წარსდგა მომხმარებლის წინაშე.
ბრენდი,  ბიზნეს რეიტინგების დაჯილდოების გამარჯვებული გახდა, ნომინაციაში მომხმარებლის არჩევანი - შთამბეჭდავი პროგრესისა და ეფექტიანი მარკეტინგისთვის.
„ლიბრე”, შედარებით ახალგაზრდა ბრენდია, რომელიც ქსელის განვითარებასა და მომხმარებლების ინტერესებზეა ორიენტირებული.
შთამბეჭდავი პროგრესი და ეფექტიანი მარკეტინგი ნამდვილად დამსახურებული ტიტულია, რადგან სულ წოტა ხნის წინ განახლდა კონცეფცია: შეიცვალა ბრენდის ვიზუალური საკომუნიკაციო იდენტობა, ინტერიერ-ექსტერიერი, გამარტივდა ყიდვის პროცესი და შეიცვალა ასორტიმენტი.
მიუხედავად დამატებითი ინვესტიციებისა მომხმარებელს კვლავ საუკეთესო ფასებს და უამრავ აქციას ვთავაზობთ და კვლავინდებურად ვამართლებთ სლოგანს „ლიბრეში იძენ მეტს“
ბრენდის მთავარი ხიბლი -  მეტი ასორტიმენტი უკეთეს ფასად უცვლელია, ამით გამოვირჩევით სხვებისგან, რის გამოც უკვე წლებია ვართ მომხმარებლების არჩევანი, ვიმსახურებთ მათ სიყვარულს, რასაც ძალიან ვუფრთხილდებით და ამავდროულად ვამაყობთ კიდეც“ - განაცხადა „ნიკორა ტრეიდის“ აღმასრულებელმა დირექტორმა,  თემურლექსანდრიამ.