ლიბრეს ახალი კონცეფციის პირველი ფილიალის გახსნა
15 აპრილს, თბილისში  სუპერმარკეტების ქსელმა „ლიბრე“ სრულიად ახალი კონცეფციის პირველი ფილიალი გახსნა.
ორთაჭალაში, გორგასლის ქ 53 ში მდებარე ფილიალის რეკონსტრუქციით კომპანიამ მომხმარებელს, კიდევ უფრო კომფორტული და მის ინტერესებზე მაქსიმალურად მორგებული ფორმატი შესთავაზა.
განახლებული ფილიალი პირველივე ნახვით ხიბლავს  მისულ მომხმარებლს, თავისი გამორჩეული დიზაინით, გამარტივებული ყიდვის პროცესებით, განახლებული ასორტიმენტით და მისთვის დამახასიათებელი კარგი ფასებით.
„მოხარულები ვართ, გაცნობოთ ჩვენი განახლებული კონცეფციის შესახებ, რომელიც კიდევ უფრო  მეტად არის კონცენტრირებული მომხმარებლის სურვილებზე. ვრჩებით ფორმატში „სახლთან ახლოს“ და ვცდილობთ მცირე ზომის ფილიალებში მომხმარებლისთვის ყოველდღიური შესყიდვები  კიდევ უფრო სასიამოვნო გავხადოთ. განახლდა პირველ რიგში ბრენდის ვიზუალური საკომუნიკაციო იდენტობა. შეიცვალა ინტერიერ-ექსტერიერი. გადაიხედა და დაიხვეწა ასორტიმენტი. დაემატა ადგილზე გამომცხვარი პურ-ფუნთუშეული, ადგილზე დასალევი ცხელი ყავა. აქცენტი გაკეთდა ფრეშ პროდუქტებზე.
აქვე რათქმაუნდა ისიც უნდა აღინიშნოს რომ მიუხედავად დამატებითი ინვესტიციებისა, არ ვკარგავთ  ჩვენ მთავარ პრივილეგიას, ის რითიც გამოვირჩევით სხვა დანარჩენებისგან და ასე ვუყვარვართ ჩვენს მომხმარებელს - ეს არის კარგი ფასები და ბევრი აქციები. მომხმარებლისთვის საფასო პოლიტიკა არ იცვლება და კვლავინდებურად ვთავაზობთ მეტ ასორტიმენტს უკეთეს ფასად.
გვჯერა, რომ ჩვენი სიახლეებით სასიამოვნოდ გავაოცებთ მათ ვინც აქამდეც ჩვენი ერთგული მომხმარებლები იყვნენ და დიდ მოწონებას დავიმსახურებთ მათშიც, ვინც აქამდე ვერ ახერხებდა ჩვენთან სტუმრობას. ველოდებით ყველას, ვისთვისაც კომფორტულ, დახვეწილ და სასიამოვნო გარემოში ყოველდღიური შესყიდვა მნიშვნელოვანია“ - თამამად შეგვიძლია ვთქვათ რომ ჩვენთან შეიძენთ მეტს - განაცხადა სუპერმარკეტ „ლიბრეს“ გენერალურმა დირექტორმა  თემურ ალექსანდრიამ.